Yandaş gazeteye 1 değil, 2 değil, 3 değil tam 4 reklam

AKP’li Yıldırım Belediyesi Bursa’da AKP’nin tetikçiliğini yapan Bursa Şehir Gazetesi’nin internet gazetesine 4 ayrı reklam vererek halkın parasını yandaş gazetelere peşkeş çekiyor. Şehir Gazetesine ait olan ŞehirMedya.com internet sitesinde yeralan 4 ayrı Yıldırım Belediyesi ilanı için çekilen peşkeş, Bursa medyasında da tepkilere neden oldu.

Yandaş olmayan gazete ve internet sitelerine ilan vermeyen AKP’li belediyelerin kendi tetikçiliklerini yapan gazeteleri ise beslemesi, halkın paralarını yandaşlarına nasıl peşkeş çektiklerini de gözler önüne serdi, Nezir Asaroğlu’nun gazeteyi nasıl çıkardığı ortaya çıktı.

Ozan Kaplanoğlu


AKP’li Yıldırım Belediyesi Bursa’da AKP’nin tetikçiliğini yapan Bursa Şehir Gazetesi’nin internet gazetesine 4 ayrı reklam vererek halkın parasını yandaş gazetelere peşkeş çekiyor. Bursa Şehri Gazetesine ait olan ŞehirMedya.com internet sitesinde yeralan 4 ayrı Yıldırım Belediyesi ilanı için çekilen peşkeş, Bursa medyasında da tepkilere neden oldu. Yandaş olmayan gazete ve internet sitelerine ilan vermeyen AKP’li belediyelerin kendi tetikçiliklerini yapan gazeteleri ise beslemesi, halkın paralarını yandaşlarına nasıl peşkeş çektiklerini de gözler önüne serdi.

Erdoğan’ı logolarına koymuşlardı

Bursa’da AKP’nin kalemşörlüğünü yapan ve köşeyazılarından haberlerine kadar demokrasi, laiklik, çağdaşlık, barış düşmanlığı besleyen Bursa Şehir Gazetesi, Bursa’daki demokrasi, emek, mücadelesi veren tüm yapıları hedefine alırken, AKP Genel Başkanı Erdoğan’ı logosuna koyarak nasıl bir çizgi üzerinden nemalandığını gözler önüne sermişti.

Çağdaş gazetecileri hedef gösterdi

Çıkardığı her sayıda CHP, HDP gibi sol ve demokrat partileri hedefine alan haberler ve yazılar yayınlayan Şehir Gazetesi, AKP yanlısı olmasına rağmen kendisine ilan vermeyen AKP’li Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Çağdaş Gazeteciler Derneği Bursa Şubesi’nin çıkardığı Çağdaş Gazete’ye verdiği ilanı sütunlarına taşıyarak, kendilerine ilan vermeyerek ÇGD’ye ilan veren AKP’li belediyeye adeta kin kusmuştu ve Belediye Başkanının görevden alınması için ellerinden geleni yapmışlardı. Erdoğan tarafından görevden alınarak yerine getirilen Alinur Aktaş ise tasarruf söylemleri içerse de ilk iş olarak önceki belediye başkanının ilan vermediği Şehir Gazetesine ilan verdi.

Yıldırım Belediyesi gazeteyi çıkarıyor

Bursa Şehir Gazetesi’nin internet sitesi olan ŞehirMedya.com’a Yıldırım Belediyesi’nin 4 ayrı ilan vererek halkın parasını kendi yandaşlarına aktardığı ve demokrasi, barış, laiklik ve emek düşmanı propaganda yaptırdığı gündeme geldi. Bursa’da yayın yapan gazetelerin neredeyse tüm masraflarının AKP’li belediyelerden aldıkları ilanlar aracılığıyla karşılanarak belediyelerin kalemşörlüğünü yaptıkları bilinse de, tek bir gazetenin internet sitesine 4 ayrı ilan vererek tabiri caizse halkın cebinden gazete çıkararak AKP propagandası yapıyorlar.

1 değil 2 değil 3 değil 4 ilan birden

Bursa’da AKP’li belediyelerin Bursa’da yayın yapan internet gazetelerine verdikleri ilanlar ile yaptırdıkları tetikçilikler ortada olmasına rağmen, ilk ve tek olarak bir internet sitesine bir değil, iki değil, üç değil tam olarak dört farklı ilan veriliyor. Bursalıların vergilerinden belediyelere ayrılan bütçeler, AKP propagandası yapan, demokrasi, laiklik, barış ve emek düşmanı yayın yapan gazetelere pervasızca aktarılıyor.

BursaMuhalif.com

tipobet paykwik paykwik bozum paykwik satın al ucuz paykwik Paykwik Nedir paykwik al dalaman airport transfers https://paykwikevi.com/ Marmaris günlük turlar Marmaris dalış turu Marmaris Tekne turu